Procedura Leasingu

Decyzja do 150 000 zł w 15 minut

diagram kredyt

 

 

 

 

wypełnij  formularz

Chcesz kupić samochód na Leasing? Wypełnij formularz.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem samochodu na leasing to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Tutaj możesz poznać ile zaoszczędzisz dzięki naszej obsłudze. Poniżej zamieściliśmy prosty kalkulator i formularz, za pomocą którego będą mogli Państwo sami poznać ratę na wybrany pojazd oraz samodzielnie wypełnić prosty formularz.

 

kontakt

Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie.

Nasz Konsultant skontaktuje się o wybranej przez Państwa porze. Wyjaśnimy wszelkie niejasności i odpowiemy na wszystkie pytania związane z leasingiem. W leasingu nie ma tajemnic lub wątpliwości, które by nie zostały rozwiane.

 

bez prowizji

Przedstawimy ofertę oraz symulacje leasingu.

W ciągu kilku minut będą mogli Państwo poznać ofertę oraz symulacje na wszystkie dostępne okresy leasingu. Ponad 80% leasingów realizujemy w procedurze uproszczonej co pomaga znacznie zaoszczędzić Państwa czas. Nie wymagamy PIT-ów ZUS-ów i US-ów. Po zaakceptowaniu oferty będą Państwo mogli wybrać dogodny poziom wpłaty własnej oraz wybrać miasto, na które chcą ma zostać zarejestrowany pojazd.

 

podpisanie  umowy

Podpisanie umowy.

Decyzję o przyznaniu leasingu zazwyczaj mamy dla Państwa już w 15 min po zebraniu kompletu informacji. Możemy wówczas umówić się na podpisanie umowy leasingu. Dzięki sieci agentów możemy spotkać się z Państwem w dowolnym miejscu w Polsce, co znacznie ułatwia i przyśpiesza załatwienie wszelkich formalności związanych z uruchomieniem i odbiorem pojazdu. Nasz wyszkolony specjalista umówi się z Państwem o dogodniej porze i w odpowiednim miejscu.

 

odbierasz   samochod

Odbierasz wymarzony pojazd.

Już możesz cieszyć się wybranym przez siebie pojazdem. Samochód, który Państwo chcą kupić może znajdować się w dowolnie wybranym miejscu. Może być to salon samochodowy, komis jak również prywatny sprzedawca. Finansujemy wszystkie wybrane przez Państwa samochody. Mogą one być z ogłoszenia, z Internetu, sprowadzone z zagranicy lub od osoby prywatnej. Możemy sfinansować nawet 100% wartości samochodu. Często finalizujemy leasingi również na nietypowe pojazdy osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz specjalistyczne.

 

 

diagram kredyt

 

 

osobowedostawczeciężarowe


WRÓĆ DO STRONY WCZEŚNIEJSZEJ

© 2018 Kredyt bez prowizji - kredyt samochodowy, mieszkaniowy, hipoteczny, konsolidacyjny