NIE PŁAĆ PROWIZJi

SPrawdź czy nie przepłacasz

diagram kredyt

 

 

 

 

wypełnij  formularz

Chcesz kupić samochód na kredyt? Wypełnij formularz.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem samochodu na kredyt to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Tutaj możesz poznać ile zaoszczędzisz dzięki naszej obsłudze. Poniżej zamieściliśmy prosty kalkulator i formularz, za pomocą którego będą mogli Państwo sami poznać ratę na wybrany pojazd oraz samodzielnie wypełnić prosty formularz.

 

kontakt

Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie.

Nasz konsultant skontaktuje się o wybranej przez Państwa porze. Wyjaśnimy wszelkie niejasności i odpowiemy na wszystkie pytania związane z kredytem. W kredycie nie ma tajemnic lub wątpliwości które by nie zostały rozwiane.

 

bez prowizji

Przedstawimy ofertę oraz symulacje kredytu.

W ciągu kilku minut będą mogli Państwo poznać ofertę oraz symulacje na wszystkie dostępne okresy kredytu. Wybrany okres będzie z możliwością wcześniejszej spłaty oraz nadpłaty kredytu, bez prowizji. Wszystkie odsetki od kwoty pozostałej do spłaty, zostaną w takim przypadku anulowane. Ponad 90% kredytów realizujemy w procedurze uproszczonej co pomaga znacznie zaoszczędzić Państwa czas. Nie wymagamy zaświadczeń o dochodach , PIT-ów ZUS-ów i US-ów. Po zaakceptowaniu oferty będziemy mogli wysłać zapytanie do centrali o możliwość udzielenia takiego kredytu dla Państwa.

 

 

podpisanie  umowy

Podpisanie umowy.

Decyzję o przyznaniu kredytu samochodowego zazwyczaj mamy już dla Państwa od trzech do sześciu godzin po złożeniu wniosku. Możemy wówczas umówić się na podpisanie umowy kredytowej. Dzięki sieci agentów możemy spotkać się z Państwem w dowolnym miejscu w Polsce, co znacznie ułatwia i przyśpiesza załatwienie wszelkich formalności związanych z uruchomieniem kredytu i odbiorem pojazdu. Nasz wyszkolony specjalista umówi się z Państwem o dogodniej porze i w odpowiednim miejscu.

 

odbierasz   samochod

Odbierasz wymarzony samochód.

Już możesz cieszyć się wybranym przez siebie pojazdem. Samochód, który Państwo chcą kupić może znajdować się w dowolnie wybranym miejscu. Może być to salon samochodowy, komis jak również prywatny sprzedawca. Kredytujemy wszystkie wybrane przez Państwa samochody. Mogą one być z ogłoszenia, z Internetu, sprowadzone z zagranicy lub od osoby prywatnej. Możemy sfinansować nawet 125% wartości samochodu, co oznacza że możemy udzielić Państwu gotówki na rejestrację, ubezpieczenie lub bieżące potrzeby związane z pojazdem. Często finalizujemy kredyty na typowe jak i na nietypowe pojazdy osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz specjalistyczne.

 

 

diagram kredyt

 

osobowedostawczeciężarowe

 

DODATKOWO DLA KAŻDEGO KLIENTA

promocja 30 dni

© 2019 Kredyt bez prowizji - kredyt samochodowy, mieszkaniowy, hipoteczny, konsolidacyjny